Podziękowania

Przewodniczący Rady Powiatu wraz z Zarządem pragnie podziękować wszystkim osobom, które uczestniczyły w akcji poszukiwawczej śp. Mariusza Bieńka Starosty Płockiego. Dziękujemy za zaangażowanie i wytrwałość w poszukiwaniach, za godziny spędzone na wodzie i niestrudzone przeczesywanie rzeki.

Dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych, za dobre słowa, w tych trudnych chwilach, za okazywanie duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości.

Podziękowania składamy:

- Jego Ekscelencjom Ks. Biskupowi Piotrowi Liberze, Ks. Biskupowi Mirosławowi Milewskiemu, Ks. Biskupowi  Markowi Marii Karolowi Babi oraz duszpasterzom diecezji płockiej za modlitwę, celebrowanie Mszy Świętych w intencji śp. Mariusza Bieńka oraz przeprowadzeniu uroczystości pogrzebowych,

- Komendantowi Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku St. Bryg. Grzegorzowi Padzik oraz Strażakom Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku,

- Komendantowi Miejskiej Policji w Płocku Insp. Mariuszowi Kryszkowskiemu oraz funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Płocku,

- Komandorowi Dariuszowi Grabiec z Biura Hydrologicznego Marynarki Wojennej,

- Członkom Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Płockiego,

- Ratownikom Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Płocku,

- Komendantowi Straży Miejskiej w Płocku Panu Konradowi Guzankowi i funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Płocku,

- Wszystkim, którzy brali czynny udział w akcji poszukiwawczej śp. Mariusza Bieńka,

- Wszystkim delegacjom i pocztom sztandarowym oraz mieszkańcom miasta i powiatu płockiego, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok