Plebiscyt „Z Tumskiego Wzgórza” - liczymy na Państwa głosy !!!

W tegorocznym plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza”   wydarzenia z regionu płockiego zawierają się w kategorii  „ Na Mazowszu Płockim”,  i do oddania głosów z tej kategorii serdecznie Państwa zachęcamy.

Można to zrobić wysyłając sms na nr 73601 (koszt sms-a  3,69 zł brutto)

W tym roku o Państwa głosy walczą m.in. odbudowa po pożarze Domu Pomocy Społecznej „ Nad Jarem” w Nowym Miszewie oraz wyjazd uczniów ZS im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie na zagraniczne praktyki do Szwecji.

Przypominamy, Dom Pomocy Społecznej w Nowym Miszewie został odbudowany po pożarze, który strawił poddasze użytkowe części frontowej, poddasze użytkowe jednego skrzydła budynku głównego, a także poddasze użytkowe części budynku wielofunkcyjnego. Mieszkańcy, w sumie około 100 osób, wśród których byli ludzie starsi, chorzy i wymagający stałej opieki, na szczęście zostali ewakuowani, ale musieli zostać przeniesieni do pozostałych Domów Pomocy działających na terenie Powiatu Płockiego, a w placówce rozpoczął się remont. Jego koszt wyniósł około 6 mln zł.

Nominowany : Mariusz Bieniek - Starosta Płocki 

Na to wydarzenie można zagłosować wysyłając sms o treści NMP. 7  na numer 73601.

Kolejne wydarzenie na które można głosować to wyjazd uczniów ZS im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie  na praktyki zagraniczne do Szwecji. Uczestnicy ze specjalności technik logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej odbywali staże u szwedzkich przedsiębiorców nabywając tym samym kluczowe kompetencje zawodowe i językowe. Projekt wyjazdu przygotowało Starostwo Powiatowe w Płocku oraz Zespół Szkół w Wyszogrodzie.  

Nominowane : Iwona Sierocka – Wicestarosta i Joanna Misiakowska – Dyrektor Zespołu Szkół w Wyszogrodzie.

Głosy oddawać można wysyłając sms o treści NMP. 10  na numer 73601.

Regulamin całego plebiscytu oraz opisy pozostałych nominowanych znajdziecie Państwo na stronie internetowej Tygodnika Płockiego.  

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.