Powiatowa Olimpiada Sprawności Seniorów na Wesoło o Puchar Starosty Płockiego Mariusza Bieńka

W ubiegłym roku w Bulkowie sprawdziła się nowa formuła sportowej aktywności Seniorów. W tym roku Olimpiada odbyła się w Ciechomicach. Drużyny Seniorów miały okazję sprawdzić się w kilku dyscyplinach sportowych. Oczywiście zawody przebiegały na wesoło, w koleżeńskiej, życzliwej atmosferze, ale nie zabrakło też, jak na Olimpiadę przystało, ducha sportowej rywalizacji.

Imprezę oficjalnie otworzyła Przewodnicząca lokalnych struktur Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Jadwiga Korneszczuk.  Dyscypliny, w których startowali Seniorzy faktycznie wymagały od nich dużej sprawności i zaangażowania. Zawodnicy musieli zmierzyć się m.in. w rzucie piłką do kosza,  cięciu piłą „twoja moja” kłody drzewa. Oczywiście, jak i w poprzedniej edycji, było mnóstwo pozytywnej energii i dobrego humoru. Trzeba przyznać, że Seniorzy z niezwykłym zapałem i determinacją walczyli o jak najwyższą pozycję swojej drużyny.

W Olimpiadzie udział wzięli  również Wicestarosta Iwona Sierocka, Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski oraz Dyrektor Płockiej Delegatury Urzedu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie Tomasz Kominek.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.