Spływ Kajakowy dla jednostek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu płockiego

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płocku realizuje projekt pt. ”Spotkanie z wiosłem” ze środków finansowych pozyskanych z Województwa Mazowieckiego, w ramach którego odbędzie spływ kajakowy w dniu 19 września 2020 r. (sobota) w godz. 9.00 i 11.30 po Dolinie Prawej Skrwy. Trasa liczy 5 km od miejscowości Radotki do Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego w Cierszewie  gm. Brudzeń Duży.

W wydarzeniu będą uczestniczyć członkowie  MDP i opiekunowie z OSP  powiatu płockiego. Na zakończenie spływu organizatorzy przewidzieli wspólne ognisko, grill dla uczestników biorących udział w tym spotkaniu.

Do zobaczenia na szlaku.