Spotkania z przedstawicielami jednostek OSP w sprawie dofinansowania z Tarczy Antykryzysowej

Z inicjatywy Starosty Płockiego Mariusza Bieńka oraz Wicestarosty Iwony Sierockiej na przełomie miesiąca lipca i sierpnia Pełnomocnik Starosty ds. współpracy z OSP- Krzysztof Olejnicki oraz Marcin Kozanecki z Referatu Bezpieczeństwa Pożarowego i Współpracy z Jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych wraz z przedstawicielem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku - Michałem Dylickim uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami jednostek OSP z terenu powiatu płockiego.

Podczas spotkań wyjaśniane były zasady pozyskiwania pożyczek bezzwrotnych z Funduszu Pracy na rzecz organizacji pozarządowych w tym OSP. Obecni przedstawiciele zarządu jednostek OSP mogli liczyć na pomoc przy wypełnianiu wniosków, a także dowiedzieć się o przeznaczeniu środków pozyskanych w ramach pożyczki bezzwrotnej. Ogółem z dofinansowania skorzystało ponad 60 jednostek OSP z terenu powiatu płockiego na kwotę powyżej 130 000 zł.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.