Spotkania z przedstawicielami jednostek OSP w sprawie dofinansowania z Tarczy Antykryzysowej

Z inicjatywy Starosty Płockiego Mariusza Bieńka oraz Wicestarosty Iwony Sierockiej na przełomie miesiąca lipca i sierpnia Pełnomocnik Starosty ds. współpracy z OSP- Krzysztof Olejnicki oraz Marcin Kozanecki z Referatu Bezpieczeństwa Pożarowego i Współpracy z Jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych wraz z przedstawicielem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku - Michałem Dylickim uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami jednostek OSP z terenu powiatu płockiego.

Podczas spotkań wyjaśniane były zasady pozyskiwania pożyczek bezzwrotnych z Funduszu Pracy na rzecz organizacji pozarządowych w tym OSP. Obecni przedstawiciele zarządu jednostek OSP mogli liczyć na pomoc przy wypełnianiu wniosków, a także dowiedzieć się o przeznaczeniu środków pozyskanych w ramach pożyczki bezzwrotnej. Ogółem z dofinansowania skorzystało ponad 60 jednostek OSP z terenu powiatu płockiego na kwotę powyżej 130 000 zł.

od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30