XXI edycja konkursu Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego

Nagrody Marszałka to uhonorowanie pracy i talentu ludzi wybitnych, zaangażowanych w rozwój oraz promocję regionu. Przyznawane są za indywidualne lub zbiorowe osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury, w tym masowej oraz promocję Województwa w tych dziedzinach.

Każdego roku do nagrody nominowane są postacie, mające szczególne zasługi na rzecz społeczności lokalnej.  Spośród nominowanych wyłonionych zostanie 10 laureatów, którzy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 10 000  zł netto oraz pamiątkową statuetkę. Wyróżnione zostaną osoby, które z potrzeby serca działają na rzecz wspólnoty mazowieckiej. 

Szczegóły, warunki oraz tryb postępowania konkursowego dostępne są na stronach: www.mazovia.pl  oraz www.nagroda.mazovia.pl

Wnioski należy składać na formularzach zgłoszeniowych, z dopiskiem na kopercie: XXI edycja konkursu Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w nieprzekraczalnym terminie do 18 września 2020 r.    

Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.