Test Systemu Ostrzegania i Alarmowania Ludności

W dniu 17 lipca 2020 r. między godz. 8.00- 14.00 odbył się przegląd syren alarmowych. Przegląd przeprowadziło: Biuro Spraw Obronnych i Zarządzania Kryzysowego w osobach: Piotr Jakubowski i Krzysztof Rygier oraz Referat Bezpieczeństwa Pożarowego i współpracy z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi Wydziału Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich w osobach:  Krzysztof Olejnicki i Marcin Kozanecki.

 Syreny uruchomiono za pomocą aplikacji w ramach Systemu Ostrzegania i Alarmowania Ludności w następujących miejscowościach: Dobrzyków, Nowy Wiączemin, Wiączemin Polski, Troszyn Polski, Juliszew, Piotrkówek, Kępa Polska, Białobrzegi, Mała Wieś, Podgórze, Zakrzewo Kościelne, Soczewka, Nowy Duninów, Wykowo, Bielino, Drwały, Rakowo.

 Podczas przeglądu nie stwierdzono żadnych poważnych nieprawidłowości.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.