Konkurs dla fotografów amatorów „Mazowsze bliskie sercu” trwa

Tegoroczna XV edycja konkursu organizowanego przez Województwo Mazowieckie odbywa się pod hasłem „Łączy nas Mazowsze”.  Prace można nadsyłać do 31 lipca 2020 r.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografów amatorów. Poprzez tegoroczną edycję organizatorzy chcą nie tylko promować Markę Mazowsze, ale także wzmocnić poczucie tożsamości lokalnej. Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, Jury oceni i wybierze 5 zwycięskich fotografii, laureaci otrzymają nagrody.   

  • I nagroda w wysokości 3 500,00 zł;
  • II nagroda w wysokości 2 500,00 zł;
  • III nagroda w wysokości 2 000,00 zł;
  • Dwa wyróżnienia po 700 zł każde;
  • nagroda publiczności - internautów w wysokości 1 000,00 zł.

Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą laureatów Konkursu publiczności. Głosowanie odbywać się będzie na stronie www.facebook.com/Mazosze.serce.Polski w terminie do 21 dni od daty ogłoszenia zwycięzców Konkursu.   

Z udziału w Konkursie wyłącza się osoby zajmujące się profesjonalnie/ zawodowo fotografią. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest dołączenie do zgłoszenia pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych dziecka na jego udział w Konkursie, zawartej w formularzu zgłoszeniowym.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wiadomość zatytułowana „Konkurs 2020”. Zasady oraz regulamin konkursu dostępne są na internetowej stronie www.mazovia.pl w zakładce https://www.mazovia.pl/konkursy--szkolenia/konkursy-fotograficzne/

Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Załączniki:
Pobierz plik (2020 plakat MBS.pdf)2020 plakat MBS.pdf6350 kB

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.