Konferencja dotycząca programów wsparcia proponowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Dziś w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego odbyła się Konferencja, której tematem były programy wsparcia proponowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Tegoroczny budżet na ten cel wynosi 110 mln zł. W ramach tych środków zrealizowane zostaną takie projekty jak remonty strażnic OSP, pracownie informatyczne i językowe oraz wsparcie dla kół gospodyń wiejskich.

W Konferencji udział wzięli m.in.: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Radny Województwa Mazowieckiego Mirosław Orliński, Dyrektor Płockiej Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Tomasz Kominek, Powiat Płocki reprezentowali Sekretarz Powiatu Michał Twardy i Członek Zarządu Paweł Bogiel, dh Iwona Marczak, Sołtys Białobrzeg Dariusz Bolczak, przedstawicielka Rodzinnych Ogródków Działkowych Grażyna Piotrowska.