Gala podsumowująca realizację programu "Czas na staż vol.1"

4 lutego 2020 r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyła się gala podsumowująca realizację programu "Czas na staż vol.1" w ramach projektu Erasmus+. 

W spotkaniu udział wzięli uczniowie Technikum, uczestniczący w poszczególnych mobilnościach w Irlandii oraz pomysłodawczyni i koordynatorka projektu – Ilona Krawczyk, której przedstawiciele organu prowadzącego szkołę, dyrekcja oraz uczniowie złożyli serdeczne podziękowania za trud i zaangażowanie w powstanie i realizację projektu. 


Podczas gali młodzież i opiekunowie podzielili się swoimi wrażeniami z pobytu i praktyk u irlandzkich pracodawców. Ważnym punktem uroczystości było wręczenie Europass Mobilności i certyfikatów potwierdzających odbyte praktyki sześciu grupom uczestników. 
Na koniec głos zabrała Wicestarosta Iwona Sierocka, która pogratulowała wszystkim uczestnikom i zachęciła młodszych uczniów do udziału w nowych projektach.

Wśród zaproszonych gości byli Iwona Sierocka – Wicestarosta, Dariusz Boszko – Wicedyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku, Elżbieta Anna Jachimiak – Radna Powiatu Płockiego.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.