Bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie

Podczas tej wyjątkowej nocy uczniowie Zespołu Szkół w Wyszogrodzie mieli okazję bawić się na uroczystym balu wspólnie ze swoimi nauczycielami. Studniówka to pierwszy i jedyny w swoim rodzaju wieczór, to część tradycji, której należy przestrzegać to także wspaniała okazja do spotkania i zabawy w klasowym gronie.  Bal studniówkowy uczniów z ZS w Wyszogrodzie odbył się w pięknej i uroczystej atmosferze.

Dziękując kadrze dydaktycznej Wicestarosta Iwona Sierocka życzyła  abiturientom powodzenia na egzaminie dojrzałości i połamania długopisów podczas tego ważnego w życiu egzaminu.