Rozpoczęliśmy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 12 stycznia 2020 roku, odbędzie się już 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyW tym roku Orkiestra zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, czyli na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Tradycyjnie Powiat Płocki także włącza się w akcję. W wielu miejscach  przygotowano mnóstwo atrakcji: koncertów, wspólnych zabaw, sportowych rywalizacji, licytacji a wolontariusze będą zbierać pieniądze do orkiestrowych puszek. Z pewnością w gminach będzie gwarno i radośnie.

Do wylicytowania w gminnych sztabach będzie m.in. przepiękne rękodzieło wykonane przez pensjonariuszy naszych Domów Pomocy Społecznej, nie zabraknie również atrakcyjnych gadżetów powiatowych. Starosta Płocki Mariusz Bieniek zaoferował natomiast bardzo lubiany dzień w fotelu Starosty.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.