Lekcja o Mazowszu z udziałem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

09.01.2020 r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie odbyły się niecodzienne zajęcia dla młodzieży, a mianowicie poprowadzone przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. Samorządowiec opowiedział o roli i znaczeniu Mazowsza, o kulisach działania samorządu oraz o możliwościach jakie daje nam Unia Europejska.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas VII i VIII oraz lokalni samorządowcy m.in. Wicestarosta – Iwona Sierocka, Członek Zarządu Powiatu – Bogdan Banaszczak, Radny Powiatu – Krzysztof Wielec oraz Burmistrz Miasta i Gminy Drobin – Andrzej Samoraj.

Na zakończenie tej niecodziennej lekcji uczniowie podziękowali Marszałkowi Adamowi Struzikowi wręczając piękny bukiet kwiatów.