Prosto z Zamku Królewskiego

"Każda nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku" - powiedziała Pierwsza Dama RP Pani Agata Kornhauser - Duda podczas Gali Finałowej PFRON.

Podróże moich marzeń - to temat tegorocznej edycji, w której udział wzięło ponad 2 tysiące niepełnosprawnych artystów z całej Polski. Uroczystość odbywającą się na Zamku Królewskim otworzyła Prezes zarządu PFRON Pani Marlena Maląg.

Wśród laureatów na trzecim miejscu podium stanął p. Marek Jakubowski - uczestnik WTZ przy DPS "Nad Jarem w Nowym Miszewie". Twórca wykonał rzeźbę w drewnie pt. "W dźungli". Nagrodom i gratulacjom nie było końca. To wspaniałe osiągnięcie i wielka radość!