Szkolne obchody 101 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

 

Święto Odzyskania Niepodległości  było okazją do spotkań  i akademii szkolnych. W Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie miała miejsce Biesiada Patriotyczna.  Oprócz wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, oraz  występów dzieci i młodzieży, odbył się również wykład „Koń w Wojsku Polskim” przygotowany przez Tomasza Szydłowskiego we współpracy z Andrzejem Żabką. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym przez Koło Gastronomiczne działające przy szkole.  

W Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie natomiast zorganizowano klimatyczną wieczornicę. Zgromadziła ona wielu mieszkańców na wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych i wspominaniu tego doniosłego wydarzenia. Młodzi artyści, uczniowie szkoły, Grupa ART oraz Grupa Taneczna Mawilena przygotowały program artystyczny, którym zachwycili zgromadzonych uczestników spotkania. 

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.