W Siecieniu uroczyście wmurowano kamień węgielny pod budowę Strażnicy OSP i świetlicy wiejskiej

Ochotnicza Straż Pożarna w Siecieniu  będzie miała nowoczesną Strażnicę. Część budynku  będzie przeznaczona również na świetlicę, w której znajdzie się miejsce także na  bibliotekę. Na część świetlicowo-biblioteczną  przeznaczone będzie w sumie około 180 metrów kwadratowych z prawie 500. Pozostała część będzie do dyspozycji  Ochotniczej Straży Pożarnej, znajdą się tam szatnie, prysznice, kotłownia  oraz garaże na wozy bojowe, w których parkować będą mogły cztery  samochody gaśnicze. Zadanie warte jest ponad 1,2 mln złotych, prawie 500 tyś zł pochodzi z samorządu województwa. Strażnica oddana do użytku zostanie w sierpniu 2021 roku.

W uroczystości podpisania aktu erekcyjnego udział wzięli m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego  Adama Struzik, Andrzej Dwojnych Wójt Gminy Brudzeń Duży, za - ca Wójta Maria Agnieszka Maraszek, Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego Lech Dąbrowski, Wicestarosta Iwona Sierocka, Prezes OPS w Siecieniu Włodzimierz Sulkowski, świadkowie uroczystości, druhowie oraz mieszkańcy Siecienia.

od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji: