Jedyny taki w Powiecie Płockim

Gabinet stomatologiczny otwarty został w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie. To jedyna placówka oświatowa w Powiecie Płockim posiadająca taki gabinet.

Po pięcioletniej przerwie do placówki wrócił szkolny dentysta. Gabinet został uruchomiony dzięki współpracy z NZOZ „SAN-MED.” Uczniowie będą mogli korzystać z miejsca w pełni wyposażonego w nowoczesny sprzęt. Stomatolog przyjmował będzie tylko dzieci uczęszczające do placówki. Uczniowie będą mogli leczyć zęby trzy dni w tygodniu.

Gabinet uruchomiony został dzięki staraniom Dyrektora Szkoły, Członka Zarządu Powiatu Płockiego Bogdana Banaszczaka. W uroczystym otwarciu gabinetu udział wzięli Starosta Płocki Mariusz Bieniek,  Iwona Sierocka – Wicestarosta, Lech Dąbrowski Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego oraz Tomasz Kominek Zastępca Dyrektora Departamentu Organizacji – Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Płocku.