Płockie Targi Aktywności i Przedsiębiorczości szansą dla osób poszukujących pracy

Tegoroczna edycja Targów pod nazwą Płockie Targi Aktywności i Przedsiębiorczości odbyła się  w Hali Widowiskowo – Sportowej ORLEN ARENA. Przyciągnęła jak zawsze wielu Płocczan i mieszkańców powiatu płockiego zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia.

Dla nich swoją ofertę zaprezentowało prawie 80 wystawców z różnych branż i dziedzin, którzy mieli konkretne oferty dla osób poszukujących pracy. Odbyły się także warsztaty „Przedsiębiorczość kluczem do sukcesu".  Targi są inicjatywą, która umożliwia nawiązanie kontaktu pomiędzy bezrobotnymi a pracodawcami.

Samorząd Powiatu Płockiego na targach reprezentowali Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski.