Powiatowy Dzień Edukacji w Soczewce

Dzień Edukacji Narodowej czyli Dzień Nauczyciela to wspólne święto uczniów i pracowników oświaty. To także okazja do podziękowań nauczycielom za trud wkładany w kształcenie kolejnych pokoleń polaków. Za zaangażowanie w pracę dziękowała pedagogom Wicestarosta Iwona Sierocka podczas obchodów Powiatowego Dnia Edukacji jaki odbył się 4 pażdzienika w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym Mazowsze w Soczewce. Była to także okazja do wręczenia odznaczeń i listów gratulacyjnych. Nie zabrakło także występu artystycznego.

W uroczystości udział wzięli również Lech Dąbrowski Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego, Bogdan Banaszczak Członek Zarządu Powiatu Płockiego oraz Ewa Kowalak Radna Powiatu Płockiego.