Powiatowy Dzień Edukacji w Soczewce

 

Dzień Edukacji Narodowej czyli Dzień Nauczyciela to wspólne święto uczniów i pracowników oświaty. To także okazja do podziękowań nauczycielom za trud wkładany w kształcenie kolejnych pokoleń polaków. Za zaangażowanie w pracę dziękowała pedagogom Wicestarosta Iwona Sierocka podczas obchodów Powiatowego Dnia Edukacji jaki odbył się 4 pażdzienika w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym Mazowsze w Soczewce. Była to także okazja do wręczenia odznaczeń i listów gratulacyjnych. Nie zabrakło także występu artystycznego.

W uroczystości udział wzięli również Lech Dąbrowski Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego, Bogdan Banaszczak Członek Zarządu Powiatu Płockiego oraz Ewa Kowalak Radna Powiatu Płockiego.  

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.