Duninowskie Święto Plonów

Duninowskie Święto Plonów rozpoczęła w sobotę, 31 sierpnia Plenerowa Msza Święta dziękczynna po której nastąpiło oficjalne powitanie gości, obrzęd dożynkowy w wykonaniu Harcerskiego Zespołu Pieśni i tańca "Dzieci Płocka" oraz prezentacja sołectw i stowarzyszeń.

Na sołeckich kramach nie zabrakło regionalnych potraw, a podczas wydarzenia, GKS Fala i Nadwiślańskie Stowarzyszenie w Woli Brwileńskiej przy współudziale samorządu gminy Nowy Duninów zorganizowało zbiórkę charytatywną “Serce gminy dla Eweliny” dla naszej mieszkanki Eweliny Berlińskiej, z przeznaczeniem na jej rehabilitację. Ogromną popularnością cieszył się taniec w kręgu prowadzony przez grupę MAVILENA. Całość zakończyła zabawa taneczna z formacją LenArt i pokaz fajerwerków - "Światełko dla Eweliny".

Organizatorem Święta Plonów i Darów Wisły w Nowym Duninowie był Samorząd Gminy Nowy Duninów i Samorząd Powiatu Płockiego reprezentowany przez Wicestarostę Iwonę Sierocką oraz Radne Powiatu Płockiego Anna Dębska i Ewa Kowalak.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.