Już w nalbliższą sobotę Regaty w Nowym Duninowie

Już w najbliżsą sobotę, 13 lipca organizatorzy: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Płocki, Gmina Nowy Duninów oraz Klub Żeglarski „MORKA” Płock zapraszają na XVII Regaty o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, XIX Regaty o Puchar Starosty Płockiego orazXXIV Regaty o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów.
Regaty zostaną rozegrane na rzece Wisła pomiędzy 648 a 653 km (Zalew Włocławski). Siedzibą Komitetu Organizacyjnego i Komisji Regatowej będzie Ośrodek wypoczynkowy Art – Dom w Nowym Duninowie.

Otwarcie Regat odbędzie się 13.07.2019 r. o godz. 10:00. Planowany start do pierwszego wyścigu o godz. 11:15. Zakończenie regat około godz. 15:00, wręczenie nagród od godziny 16:00. Po części oficjalnej organizatorzy zapraszają wspólną zabawę.

Współorganizatorami regat są: Jacht Klub „Boruta” Zgierz, Zgierski Klub Sportów Wodnych, Pabianicki Klub Sportów Wodnych, Klub Żeglarski „Hals” Gostynin, Klub Żeglarski Petrochemia Płock, Płocki Okręgowy Związek Żeglarski