Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Płockiego

6 lipca w Cieszewie gmina Drobin odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Płockiego Mariusza Bieńka. Organizatorem turnieju był LZS Wicher Cieszewo oraz radny Miasta i Gminy Drobin Andrzej Milczarek. Wręczenia nagród dokonał Członek Zarządu Powiatu w Płocku Bogdan Banaszczak wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Drobin Andrzejem Samorajem.

1 miejsce w turnieju zajęła Iskra Łęg Probostwo, 2 miejsce Czarni Przeciszewo, a 3 miejsce przypało zawodnikom z klubu Wicher Cieszewo. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Jakub Witkowski, najlepszym bramkarzem Kamil Rybarczyk, a najlepszym strzelcem Jakub Kozłowski.