Gość z Kijowa w Starostwie Powiatowym w Płocku

Profesor Nadzwyczajny Uniwersytetu w Kijowie Anfisa Nashynets-Naumova oraz dr Rafał Kania Dziekan Wydziału Administracji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowca w Płocku gościli w Starostwie Powiatowym w Płocku. Tematem spotkania, którego gospodarzem była Wicestarosta Iwona Sierocka był odrodzony samorząd terytorialny w Polsce.

Anfisa Nashynets-Naumova jest autorem i współautorem ponad 50 publikacji naukowych na temat praw administracyjnych, finansowych i informacyjnych.