Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP w gminach – rozpoczęte!

W dniu 1 maja na stadionie w Gąbinie odbyły się Miejsko- Gminne zawody sportowo- pożarnicze OSP i MDP. W zmaganiach startowało 14 drużyn. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch konkurencjach; sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe. Nie zabrakło także popisów najmłodszych strażaków, którzy znakomicie radzili sobie z przeszkodami  podobnie jak ich starsi koledzy.

W zawodach uczestniczyli: dh Hilary Januszczyk- Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płocku,  Tomasz Nowacki - Pełnomocnik Starosty ds. ekonomii społecznej, rynku pracy i funduszy zewnętrznych, radny Miasta i Gminy Gąbin, dh Krzysztof Jadczak – Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci umundurowania.  Wśród drużyn męskich I miejsce zajęła OSP Strzemeszno, II miejsce OSP Czermno, III miejsce OSP Dobrzyków,  wśród kobiet I miejsce zajęła OSP Gąbin i MDP żeńska również z Gąbina.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.