Wspólna inwestycja Powiatu Płockiego i Gminy Radzanowo

W dniu 25 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Płocku podpisano umowę określającą szczegółowe warunki i zasady współpracy Gminy Radzanowo i Powiatu Płockiego w zakresie realizacji budowy chodnika przy ulicy Płockiej w Radzanowie (odcinek od Kościoła do skrzyżowania dróg w kierunku Kosina i Blichowa).

Zgodnie z zawartą umową Powiat Płocki na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej dostarczy materiały budowlane tj. kostkę betonową, krawężnik, obrzeże a Gmina wykona roboty budowlane.

Podpisana umowa jest następstwem wcześniej zawartych porozumień, inicjujących całe przedsięwzięcie. Umowę podpisali:

- w imieniu Powiatu Płockiego: Starosta Płocki Mariusz Bieniek, członek Zarządu Paweł Jakubowski, Dyrektor ZDP Marcin Błaszczyk,

- w imieniu Gminy Radzanowo: Wójt Gminy Sylwester Ziemkiewicz