Wielkanocne spotkanie z pracownikami DPS-u w Koszelewie

To już tradycja, że przed świętami Wielkanocnymi czy Bożonarodzeniowymi pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie spotykają się, by wspólnie poczuć ten wyjątkowy klimat i po prostu przez chwilę pobyć razem.

W tym roku zaprosili do siebie również przedstawicieli Samorządu Powiatu Płockiego, których reprezentowała Wicestarosta Iwona Sierocka.

Wicestarosta, w imieniu swoim oraz Starosty Płockiego Mariusza Bieńka, serdecznie podziękowała za zaproszenie i życzyła wszystkim ciepłych, rodzinnych, zdrowych świąt, wypełnionych życzliwością i spokojem. Zapewniła również pracowników DPS-u, że zawsze mogą liczyć na wsparcie Powiatu Płockiego. Podziękowała wszystkim za ciężką pracę i ogromne zaangażowanie w pomoc potrzebującym.

P. o. Dyrektora DPS-u w Koszelewie Marzena Jakubowska również życzyła wszystkim swoim pracownikom wspaniałych świąt i podkreśliła, jak ważne jest, by w miejscu pracy móc liczyć na odpowiedzialnych, rzetelnych i życzliwych ludzi. Takich, jacy pracują w DPS-ie w Koszelewie.

Dyrektor podziękowała również za przybycie Wicestaroście Iwonie Sierockiej i przekazała życzenia dla całego Samorządu Powiatu Płockiego.

Po części oficjalnej wszyscy zasiedli przy stole, by skosztować pysznego wielkanocnego poczęstunku.