Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Oddziału Powiatowego ZNP w Płocku

W piątek, 5 kwietnia w Soczewce odbyła się Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Płocku.

W tym trudnym czasie dla pracowników oświaty, ale także rodziców i dzieci rozmawiano bieżącej, gorącej sytuacji w polskim szkolnictwie. W spotkaniu uczestniczyli: poseł na Sejm RP Piotr Zgorzelski oraz samorządowcy Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Członek Zarządu Powiatu w Płocku Bogdan Banaszczak oraz Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak. Wszyscy mocno podkreślili swoje poparcie dla protestujących nauczycieli. Dużo mówili też o problemach związanych z oświatą w kontekście samorządu.

Gratulujemy Radnej Powiatu Płockiego Ewie Kowalak, która ponownie została wybrana na Prezesa Oddziału Powiatowego ZNP w Płocku.