IX Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie

1 marca, na terenie hali sportowej przy Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie już po raz dziewiąty odbyły się Szkolne Targi Edukacji i Pracy. Organizowane cyklicznie Targi Pracy w Gąbinie są adresowane do przyszłych absolwentów szkoły, którzy już niebawem staną przed wyborem swojej drogi życiowej.

W tegorocznej edycji prócz przedstawicieli szkół wyższych i policealnych, urzędów pracy, służb mundurowych uczestniczyli: posłanka na Sejm RP Elżbieta Gapińska, Wicestarosta Iwona Sierocka, radne powiatowe Elżbieta Jachimiak i Ewa Kowalak, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płocku Małgorzata Struzik.

Celem Targów było przekazanie maturzystom i ich rodzicom informacji o kierunkach kształcenia, warunkach rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i możliwościach podjęcia pracy. Ideą organizowanego przedsięwzięcia było zaprezentowanie różnego rodzaju wsparcia, związanego z budową własnej kariery zawodowej, drogi edukacyjnej oraz poszerzenia informacji potrzebnych do kształtowania ścieżki rozwoju zawodowego na lokalnym rynku pracy. Wszyscy zainteresowani mieli możliwość zapoznania się z ofertami edukacyjnymi placówek oświatowych oraz z ofertami pracy instytucji rynku pracy, jak również uzyskania informacji o zawodach, skorzystania z pomocy doradców zawodowych i pośredników pracy.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.