60 lat minęło…

1 września 2018 r. Dom Pomocy Społecznej w Goślicach obchodził 60 - lecie swojego istnienia, a 7 lutego 2019 r. 60 lat pobytu w placówce świętowała mieszkanka domu Pani Małgorzata Machalica.

W uroczystym spotkaniu, które odbyło się w budynku pałacowym na terenie Domu Pomocy Społecznej w Goślicach udział wzięli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Dyrektor DPS w Goślicach Mariusz Chyliński.

Czwartkowe spotkanie było doskonalą okazją do miłej rozmowy przy herbacie, czasem na przywołanie wspomnień z okresu młodości oraz możliwością zaprezentowania talentu muzycznego przez Panią Małgorzatę.