Przed nami kolejna edycja Plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza”

30 stycznia w redakcji Tygodnika Płockiego, organizatora niezwykle popularnego w naszym regionie Plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza”, zebrała się Kapituła, która zdecydowała o nominacjach w kategoriach: „Inicjatywy gospodarcze i społeczne”, „Kultura”, „Sport i turystyka”, „W regionie”. W skład Kapituły weszła m.in. Wicestarosta Iwona Sierocka.

Zespół miał jak zwykle bardzo twardy orzech do zgryzienia, ponieważ z ok. 100 propozycji czytelników, dziennikarzy Tygodnika Płockiego i samych członków Kapituły, miał wybrać tylko 40 – po 10 z każdej kategorii. Rozstrzygnięcie Plebiscytu tradycyjnie nastąpi wiosną podczas uroczystej gali.

Do Kapituły zaproszone zostały osoby, które z racji wykonywanego zawodu, doświadczenia i zainteresowań mają wiedzę w kontekście propozycji w poszczególnych kategoriach. Wicestarosta Iwona Sierocka była ekspertem w kategorii „W regionie”. Pracami Kapituły kierował jej przewodniczący, redaktor naczelny Tygodnika Płockiego Tomasz Szatkowski.

Lista nominacji, które będą brały udział w Plebiscycie, zostanie ogłoszona w najbliższym wydaniu Tygodnika Płockiego – 5 lutego 2019 r. Zachęcamy już teraz do oddawania głosów na swoje typy, bo to Państwo zadecydujecie o zwycięzcach. Zasady głosowania zostaną oczywiście podane w Tygodniku Płockim.

Przy okazji zdradzimy, że wśród nominacji są również przedsięwzięcia firmowane przez Powiat Płocki, ale po szczegóły zapraszamy 5 lutego do Tygodnika Płockiego i na naszą stronę.