Noworoczne spotkanie w Radzanowie

W sobotę, 26 stycznia Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie gościło na noworocznym spotkaniu mieszkańców, samorządowców, przedsiębiorców, rolników i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Gospodarzami, głównymi inicjatorami i organizatorami przedsięwzięcia byli Wójt Gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz oraz Członek Zarządu Powiatu w Płocku Paweł Jakubowski.

Spotkanie było okazją do podsumowania minionego roku, a także do wręczenia medalu „Zasłużony dla Powiatu Płockiego” mieszkańcowi Gminy Radzanowo, społecznikowi, animatorowi lokalnej kultury Robertowi Majewskiemu. Aktywność społeczna i zawodowa laureata medalu w szczególności związana jest z edukacją, od lat jest on Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Rogozinie, ponadto założył i prowadzi jeden z najbardziej uznanych chórów na Północnym Mazowszu – VOX SINGERS.

W spotkaniu prócz mieszkańców gminy Radzanowo, rolników i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy uczestniczyli: poseł na Sejm RP Piotr Zgorzelski, Starosta Płocki Mariusz Bieniek.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.