Noworoczne spotkanie w Radzanowie

W sobotę, 26 stycznia Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie gościło na noworocznym spotkaniu mieszkańców, samorządowców, przedsiębiorców, rolników i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Gospodarzami, głównymi inicjatorami i organizatorami przedsięwzięcia byli Wójt Gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz oraz Członek Zarządu Powiatu w Płocku Paweł Jakubowski.

Spotkanie było okazją do podsumowania minionego roku, a także do wręczenia medalu „Zasłużony dla Powiatu Płockiego” mieszkańcowi Gminy Radzanowo, społecznikowi, animatorowi lokalnej kultury Robertowi Majewskiemu. Aktywność społeczna i zawodowa laureata medalu w szczególności związana jest z edukacją, od lat jest on Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Rogozinie, ponadto założył i prowadzi jeden z najbardziej uznanych chórów na Północnym Mazowszu – VOX SINGERS.

W spotkaniu prócz mieszkańców gminy Radzanowo, rolników i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy uczestniczyli: poseł na Sejm RP Piotr Zgorzelski, Starosta Płocki Mariusz Bieniek.