Uwaga Zima !!!

W związku z utrzymującymi się trudnymi warunkami atmosferycznymi oraz prognozowanym wystąpieniem opadów śniegu, w odpowiedzi na apel Wojewody Mazowieckiego, Starosta Płocki zwrócił się do samorządów gminnych oraz Dyrektorów powiatowych jednostek organizacyjnych z prośbą o monitorowanie sytuacji oraz dokonanie przeglądu sił, środków oraz procedur do podjęcia stosownych działań zabezpieczających i kryzowych poprzez:

  • sprawdzenie stanu przygotowania zarządców dróg do podjęcia akcji odśnieżania dróg powiatowych i gminnych;
  • zwrócenie uwagi na realizacje obowiązków przez administratorów, właścicieli
    i zarządców wielkopowierzchniowych obiektów handlowych oraz innych obiektów ze szczególnym uwzględnieniem użyteczności publicznej;
  • wzmożenie akcji prewencyjnych i informacyjnych w zakresie kontrolowania miejsc przebywania osób bezdomnych zagrożonych wychłodzeniem w celu udzielania pomocy.

W Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Płocku pod numerami telefonów: 24 267 67 13 i 608 598 069, całodobowo można uzyskać informacje dotyczące pomocy dla osób bezdomnych.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.