Spotkanie opłatkowe płockiej „Solidarności”

Przedświąteczne spotkanie opłatkowe Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” oraz zaproszonych gości odbyło się w czwartek, 20 grudnia, w Opactwie Pobenedyktyńskim w Płocku. Było tradycyjne dzielenie się opłatkiem, nie zabrakło pięknych kolęd i chwili refleksji.

W uroczystości wzięli udział m.in. Biskup Płocki Piotr Libera, Wicestarosta Iwona Sierocka, oraz Przewodniczący Zarządu Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” Artur Burnat.

Wicestarosta Iwona Sierocka, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i zakończenia roku, podziękował związkowcom za dobrą współpracę dla dobra regionu i obopólny szacunek. Złożyła także najlepsze świąteczne życzenia od całego Samorządu Powiatu Płockiego.