W ZNP w świątecznej atmosferze o reformie oświaty

Omówienie aktualnej sytuacji w oświacie oraz skutków wprowadzenia ustawy Prawo Oświatowe to główne tematy dzisiejszego posiedzenia Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Płocku.

Dzisiejsze spotkanie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w którym uczestniczyła, Wicestarosta Iwona Sierocka, Prezes Oddziału Powiatowego ZNP, Radna Powiatu Płockiego Ewa Kowalak, oraz członkowie Oddziału Powiatowego ZNP w Płocku zdominowała reforma systemu oświaty.

Na zakończenie posiedzenia Wicestarosta Iwona Sierocka przekazała wszystkim pracownikom oświaty świąteczne życzenia, a wyróżnieni członkowie oddziału otrzymali Złote Odznaki ZNP oraz Odznaki za 50 lat przynależności do Związku Nauczycielstwa Polskiego.