Plenarne posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płocku

W sobotę, 24 listopada 2018 r., miało miejsce plenarne posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Płocku, któremu przewodniczył dh Hilary Januszczyk - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego.

W obradach, które odbyły się w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, uczestniczyli m.in.: Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Radni Powiatu Płockiego Stefan Jakubowski i Krzysztof Wielec, Komendant Miejski PSP w Płocku bryg. Grzegorz Padzik, Komendant Miejski Policji w Płocku nadkom. Sławomir Żelechowski, Diecezjalny Duszpasterz Strażaków – ks. kan. dr Andrzej Zakrzewski, Wójtowie z gmin Powiatu Płockiego, prezesi i komendanci gminni.

Podczas posiedzenia wręczono Złoty Znak Związku dla druha Jerzego Kołowrockiego z OSP Sobowo, miał miejsce wykład ks. Andrzeja Zakrzewskiego nt. „Roli OSP w 100-letniej Niepodległości RP”, a także podjęto uchwały w sprawach planu posiedzeń Zarządu na rok 2019 oraz organizacji kampanii walnych zebrań sprawozdawczych na terenie działania oddziału powiatowego w roku 2019.