Przekazanie samochodu dla OSP Mała Wieś

25  listopada 2018 r. odbyło się przekazanie średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla jednostki OSP w Małej Wsi.

Uroczystość poprzedziła msza św. W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: Radny Powiatu Płockiego Apolinary Gruszczyński, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płocku Hilary Januszczyk; Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji w Starostwie Powiatowym w Płocku Karolina Koper; Wójt Gminy Mała Wieś Zygmunt Wojnarowski, przedstawiciele KM PSP w Płocku, a także druhowie strażacy.

Jednostka OSP z tej okazji otrzymała listy gratulacyjne od Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, które w jego imieniu przekazała Dyrektor Karolina Koper.

Uroczystość zakończyła parada samochodów pożarniczych.