Koncert zespołu Enej i Piotra Kwiatkowskiego. Mamy bilety do rozdania!

Jeśli chcielibyście miło spędzić piątkowy wieczór, wybierzcie się do Drobina na wspaniały koncert z okazji 10-lecia Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w tym mieście. Dla chętnych mamy 20 biletów! Wystarczy zadzwonić.

Koncert, podczas którego wystąpią zespół Enej i wokalista Piotr Kwiatkowski, odbędzie się w najbliższy piątek, 12 października, w MOKSiR w Drobinie przy ul. Szkolnej 3. Początek o godz. 19.

Dla pierwszych 20 osób, które się do nas dodzwonią, mamy do rozdania 20 pojedynczych biletów na to wydarzenie. Wystarczy zadzwonić pod numer tel. (24) 267 67 82 i powiedzieć, że chce się bilet. Oczywiście prosimy o kontakt w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Płocku, czyli od 7.30 do 15.30.

Więcej informacji na temat koncertu można znaleźć m.in. na Facebooku – nazwa wydarzenia: Koncert zespołu ENEJ i Piotra Kwiatkowskiego.

Enej – polsko-ukraiński zespół muzyczny wykonujący muzykę z pogranicza folku, rocka, ska, punku i szeroko pojętej alternatywy ukraińskiej, założony w 2002 w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa, pełniącego funkcję menadżera zespołu. Enej, ze względu na korzenie części składu zespołu, czerpie inspiracje z kultury ukraińskiej.

Piotr Kwiatkowski pochodzi z okolic Płocka. Serca słuchaczy podbił w popularnym programie The Voice of Poland. Talent i sympatyczny charakter to jedne z wielu fantastycznych opinii o tym artyście. Piotr jest w trakcie tworzenia solowej płyty, która na pewno zagości na listach przebojów polskiej muzyki rozrywkowej.