Mieszkanka DPS-u w Koszelewie skończyła 100 lat

- To dla nas zaszczyt, że możemy złożyć Pani życzenia urodzinowe – zwracał się do jubilatki, Pani Łucji Kosieckiej, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Płocku Adam Sierocki. W czwartek, 4 października, Pani Łucja obchodziła setne urodziny.

Wiceprzewodniczący, wspólnie z Wicestarostą Iwoną Sierocką, przekazali wspaniałej jubilatce życzenia od całego Samorządu Powiatu Płockiego. – Jesteśmy wzruszeni i zaszczyceni, ponieważ jest Pani skarbnicą wiedzy i świadkiem wielu lat historii naszej Ojczyzny, Mazowsza i Ziemi Płockiej – mówiła Wicestarosta, gratulując Pani Łucji tak pięknego jubileuszu.

Wszyscy obecni na uroczystości życzyli mieszkance DPS-u w Koszelewie 200 lat życia, dobrego zdrowia i wspaniałych ludzi wokół. – Niech nie opuszcza Pani ciekawość świata, nadzieja na lepsze jutro, wiara we własne możliwości i miłość płynąca z serc najbliższych – podkreślili Wicestarosta Iwona Sierocka i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Płocku Adam Sierocki.

Pani Łucja odwdzięczyła się przybyłym uśmiechem, ciepłem i serdecznym przyjęciem.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.