Dwie drogi w Gminie Staroźreby już zmodernizowane

Konkretnie mowa tu o 4,5 km odcinku drogi powiatowej nr 2926W (Ostrzykowo - Nowa Wieś) oraz o 2,8 km odcinku drogi nr 2925W (Piączyn – Włóki) – w ramach I etapu realizacji. Wartość całkowita zadania to ponad 630 tys. zł. Odbiór drogi odbył się w Nowej Wsi w Gminie Staroźreby. Samorządowców niezwykle gościnnie powitała lokalna społeczność.

Modernizacja tych dwóch dróg to jedna z bardziej wyczekiwanych inwestycji w naszym powiecie. Dla mieszkańców okolicznych miejscowości to trasy, które muszą codziennie pokonywać w drodze do pracy czy szkoły. Starosta Mariusz Bieniek wraz z radnymi podjęli decyzję, aby właśnie tu skierować prace drogowe w tym sezonie. Nie jest to jeszcze koniec, bowiem oddany 2,8 km odcinek trasy Piączyn – Włóki to dopiero I etap prac, które planowane są w tym rejonie.

W odbiorze uczestniczyli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Członek Zarządu Powiatu Płockiego Paweł Jakubowski, Wójt Gminy Staroźreby Józef Stradomski oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku Marcin Błaszczyk.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.