I etap modernizacji obiektów sportowych w Wyszogrodzie – umowa podpisana

Przetarg rozstrzygnięty, umowa podpisana, teraz już tylko czas zacząć prace. Lada chwila rozpocznie się długo oczekiwana modernizacja obiektów sportowych w Wyszogrodzie. W pierwszej kolejności odnowione zostanie boisko.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmował przebudowę istniejącego boiska do piłki nożnej, budowę ogrodzenia po jego obwodzie, piłkochwytów i bramek, budowę dojścia i dojazdu do boiska oraz przebudowę istniejącej kanalizacji deszczowej. Na przeprowadzenie powyższych prac z końcem lipca ogłoszony został przetarg nieograniczony. Wpłynęły trzy oferty, a których najkorzystniejszą złożyła firma Ada- light Sp. z o.o. Budy Kozickie 56, 09-500 Gostynin. Dziś została podpisana umowa pomiędzy Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem a Wykonawcą. Wyremontowany obiekt zostanie oddany do użytku z końcem listopada 2018 roku.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.