Zapraszamy do sprzedaży produktów regionalnych na naszym ryneczku!

Pyszne powidła i dżemy, jajka, owoce, warzywa, przetwory mleczne i inne. Z pewnością w Powiecie Płockim jest wielu lokalnych producentów, którzy mogą zachwycić smakoszy swoimi wyrobami. Zachęcamy, byście podzielili się Państwo tymi skarbami!

Zarząd Powiatu Płockiego, ze Starostą Mariuszem Bieńkiem na czele, od dawna myślał o miejscu, w którym zarówno mieszkańcy naszego Powiatu, jak i przyjezdni, mogliby zapoznać się z lokalnymi, ekologicznymi smakołykami. Wreszcie, dzięki bardzo dobrej współpracy z Gminą Radzanowo, takie miejsce się znalazło.

Mowa o wolnym placu przy sklepie działającym przy rondzie w pobliżu Rogozina. Właśnie na tym placu, już jesienią, zacznie działać wyjątkowy ryneczek, gdzie będzie można kupić najlepsze specjały Ziemi Płockiej.

Chodzi nam o tradycyjne produkty wytwarzane bezpośrednio w wiejskich gospodarstwach. Pyszności te regularnie, np. co dwa tygodnie, będzie można kupić w jednym miejscu.

Wszystkich zainteresowanych wystawieniem się na ryneczku zapraszamy do kontaktu i współpracy z Wydziałem Rozwoju Gospodarczego i Promocji Starostwa Powiatowego w Płocku. Chcemy nie tylko wiedzieć, jakich produktów możemy się spodziewać na ryneczku, ale zależy nam także na wcześniejszym spotkaniu z Państwem, podczas którego omówimy szczegóły przedsięwzięcia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 sierpnia pod numerem telefonu (24) 267 67 19.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.