Dzień Wolontariusza Banku Żywności w Płocku

Płocki Bank Żywności działa już od 11 lat. W sobotę 9 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej Curie, ta jedna z największych organizacji pozarządowych na ziemi płockiej zorganizowała Dzień Wolontariusza, na który przybyło kilkaset osób.

Bank Żywności od lat wspiera osoby najbardziej potrzebujące pomocy z terenu Płocka, powiatu płockiego oraz powiatów ościennych. Obecnie posiada zarejestrowanych ponad 600 wolontariuszy, ludzi wielkiego serca, chcących poświęcić swój czas drugiemu człowiekowi. W sobotę 9 czerwca Prezesi Banku Aldona Cybulska i Marek Kuczyński postanowili wyróżnić tych zwykłych, ale wielkich ludzi, organizując specjalnie dla nich Dzień Wolontariusza. Nie zabrakło ciepłych słów, występów artystycznych oraz smacznego poczęstunku.

W wydarzeniu powiat płocki reprezentowali Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski oraz Sekretarz Powiatu Michał Twardy.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.