Seniorzy z Gminy Bielsk obchodzili złoty jubileusz

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Koło Terenowe w Bielsku obchodziło w tym roku złoty jubileusz swojego istnienia. Z tej okazji zorganizowano uroczyste obchody oraz wręczono odznaczenia aktywnym seniorom.

W sobotę 12 maja w Bielsku seniorzy mieli swoje święto. Koło Terenowe w Bielsku Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów obchodziło 50-lecie swojego istnienia. Nie obeszło się bez wielu wspomnień, a także ciepłych słów i życzeń od przedstawicieli lokalnego samorządu m.in. Wójta Gminy Józefa Jerzego Rozkosza oraz Starosty Płockiego Mariusza Bieńka. Odznaczono ponadto wieloletnich działaczy Związku, osoby, które w sposób szczególny angażowały się w rozwój oraz funkcjonowanie Koła tj. Józefa Pracza oraz Wiesława Mokrzkiego. Wydarzenie uświetnił poczęstunek przygotowany przez seniorów specjalnie na tę okazję.

W uroczystości Powiat Płocki reprezentowali Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Przewodniczący Rady Powiatu Lech Dąbrowski, radni Magdalena Woja oraz Bogdan Banaszczak.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.