Seniorzy z Gminy Bielsk obchodzili złoty jubileusz

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Koło Terenowe w Bielsku obchodziło w tym roku złoty jubileusz swojego istnienia. Z tej okazji zorganizowano uroczyste obchody oraz wręczono odznaczenia aktywnym seniorom.

W sobotę 12 maja w Bielsku seniorzy mieli swoje święto. Koło Terenowe w Bielsku Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów obchodziło 50-lecie swojego istnienia. Nie obeszło się bez wielu wspomnień, a także ciepłych słów i życzeń od przedstawicieli lokalnego samorządu m.in. Wójta Gminy Józefa Jerzego Rozkosza oraz Starosty Płockiego Mariusza Bieńka. Odznaczono ponadto wieloletnich działaczy Związku, osoby, które w sposób szczególny angażowały się w rozwój oraz funkcjonowanie Koła tj. Józefa Pracza oraz Wiesława Mokrzkiego. Wydarzenie uświetnił poczęstunek przygotowany przez seniorów specjalnie na tę okazję.

W uroczystości Powiat Płocki reprezentowali Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Przewodniczący Rady Powiatu Lech Dąbrowski, radni Magdalena Woja oraz Bogdan Banaszczak.