XXVII Giełda Rolnicza w Łącku przyciągnęła tłumy z całego powiatu!

Stoiska z tradycyjnym pieczywem, pysznymi miodami, serami, rękodziełem, a także przepiękne kwiaty, drzewka, krzewy. Giełda Rolnicza w Łącku co roku gromadzi mnóstwo osób, ale tym razem odwiedzających było rekordowo dużo.

Impreza, na którą zaprosili MODR Oddział Płock wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Płocku, Wójtem Gminy Łąck i Zarządem Stada Ogierów w Łącku, odbyła się w niedzielę 13 maja na terenie przy Hali Sportowej w Łącku.

Przybywających już od rana witała Gminna Orkiestra Dęta z Łącka. Po jej występie nastąpiło uroczyste otwarcie Giełdy. Starosta Płocki Mariusz Bieniek życzył wszystkim gościom wielu wrażeń, udanych zakupów i miłego popołudnia. Wręczył również puchar za „Najciekawsze stoisko reklamowe”, którym w tym roku okazało się stoisko Nadleśnictwa Łąck.

Staroście towarzyszyli Wicestarosta Iwona Sierocka, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Płocku Adam Sierocki wraz z Radnymi oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Płocku. Stoisko Starostwa cieszyło się ogromną popularnością, a jej kulminacja nastąpiła podczas wydawania przepysznej grochówki. Zupą częstował Starosta Mariusz Bieniek i Radni Powiatu.

Podczas Giełdy nie zabrakło stoisk handlowych i usługowych firm działających dla rolnictwa, można było zasięgnąć porady w punktach konsultacyjnych instytucji związanych z rolnictwem, był wspomniany już wspaniały kiermasz kwiatów, drzew, krzewów ozdobnych i owocowych, nie zabrakło prezentacji gospodarstw agroturystycznych i występów artystycznych.

Impreza potrwała do późnych godzin popołudniowych.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.