Jak stworzyć projekt, który otrzyma grant? Zapraszamy na warsztaty

 Chodzi oczywiście o konkurs grantowy „Działaj lokalnie”, którego kolejna edycja właśnie wystartowała. W najbliższy poniedziałek zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pomocne i ciekawe spotkanie warsztatowe.

Spotkanie pn. „Działaj lokalnie – tworzenie i realizacja projektów” odbędzie się 9 kwietnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Płocku, sala nr 315. Początek o godz. 9. Jego organizatorami są Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej „Młodzi Razem” oraz Starostwo Powiatowe w Płocku.

Zachęcamy do udziału wszystkich – zarówno tych, którzy chcą wziąć udział w konkursie po raz pierwszy, jak i doświadczonych uczestników. Warsztaty będą doskonałą okazją do zadania pytań i zdobycia wiedzy na temat tworzenia konkursowych wniosków i projektów, ale także usystematyzowania swojej wiedzy i podzielenia się cennymi wskazówkami.

Przypominamy, że w konkursie „Działaj lokalnie” mogą wziąć udział organizacje, instytucje, kluby oraz grupy nieformalne, które mają siedzibę na terenie Powiatu Płockiego i planują prowadzić działania na terenie jednej z gmin: Brudzeń Duży, Stara Biała, Bielsk, Drobin, Radzanowo, Staroźreby, Bulkowo, Słupno, Bodzanów, Mała Wieś, Wyszogród, Łąck, Nowy Duninów, Gąbin, Słubice lub miast: Gąbin, Drobin, Wyszogród. Działania muszą być zaplanowane na minimum 3 miesiące, maksymalnie do 6 miesięcy, na okres między 15 maja 2018 r. a 15 listopada 2018 r.

Termin składania wniosków upływa 3 maja 2018 r.

Więcej, w tym regulamin konkursu, można znaleźć na stronie http://www.mlodzirazem.pl/dzialajlokalnie/.

„Działaj lokalnie” to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowany przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej „Młodzi Razem” we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Płocku oraz Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.