Piękna wystawa świąteczna wykonana przez wyjątkowych ludzi

Na pierwszym piętrze w Starostwie Powiatowym w Płocku można podziwiać przepiękne, kolorowe, misternie wykonane ozdoby świąteczne. Wystawa jest dziełem mieszkańców oraz terapeutów Domu Pomocy Społecznej w Goślicach.

Wszyscy, którzy w tym tygodniu odwiedzają Starostwo Powiatowe w Płocku i zatrzymują się na pierwszym piętrze przed pokojami Starosty Płockiego Mariusza Bieńka lub Wicestarosty Iwony Sierockiej, zachwycają się wspaniałymi ozdobami wielkanocnymi, które są ustawione na holu w tym właśnie miejscu.

Na wystawie można zobaczyć drewniane zajączki, drzewka z ręcznie zrobionych pisanek oraz z ziaren kawy, żywe i wykonane z włóczki i papieru kwiaty, świeczki, bazie, są też życzenia świąteczne. Wszystko to jest dziełem mieszkańców i wspaniałych terapeutów z Domu Pomocy Społecznej w Goślicach. Ich przepiękne prace świadczą nie tylko o ogromnym zaangażowaniu, ale i talencie, który mieszkańcy DPS mogą rozwijać dzięki wyjątkowym wychowawcom i opiekunom.

- Dziękujemy pomysłodawcom i twórcom z DPS w Goślicach za możliwość zaprezentowania tej przepięknej wystawy w Starostwie Powiatowym w Płocku. To dla nas zaszczyt i powód do dumy – mówią Wicestarosta Iwona Sierocka i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku Małgorzata Lewandowska.