Wielkanocne spotkanie płockich funkcjonariuszy i pracowników policji

Przed nami Święto Zmartwychwstania Pańskiego. Już niebawem zasiądziemy do świątecznych stołów wspólnie z naszymi najbliższymi. Będzie to dla większości rodzin okazja do zatrzymania się –  chociażby na chwilę w codziennym, życiowym pędzie.

Okazją do takiej chwili spowolnienia było wczorajsze, świąteczne spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Płocku nadkom. Sławomira Żelechowskiego z płockimi policjantami w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.  W spotkaniu udział wzięli również zaproszeni goście, wśród których byli przedstawiciele władz samorządowych Płocka i powiatu płockiego w osobie Wicestarosty Iwony Sierockiej, przedstawiciele służb mundurowych, komórek zamiejscowych Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu, oraz Kapelan Policji Ks. Kanonik Jerzy Ławicki.

Komendant Miejski Policji w Płocku Sławomir Żelechowski złożył płockim policjantom życzenia spokojnych, rodzinnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Podziękował także policjantom i pracownikom policji za owocną współpracę. Wwielkanocne życzenia złożyli również policjantom i pracownikom policji zaproszeni goście. W imieniu władz Samorządu Powiatu Płockiego do świątecznych życzeń dołączyła się Wicestarosta Iwona Sierocka, która w imieniu Starosty Płockiego Mariusza Bieńka złożyła  wielkanocne życzenia skierowane do policjantów i pracowników policji.