Tłustoczwartkowy konkurs zakończony – dziękujemy za zainteresowanie!

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – głosi stare przysłowie. Dobre pączki można też wygrać w tłustoczwartkowym konkursie Starosty Płockiego!

Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału i jest świętem ruchomym, czyli każdego roku wypada w innym dniu (wszystko zależy od daty Wielkanocy). Wedle tradycji, w tym dniu dozwolone jest objadanie się, a najpopularniejszymi potrawami tłustego czwartku są pączki i faworki.

Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka, to w dalszej części roku nie będzie mu się wiodło. Zachęcamy zatem do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Oto pytanie konkursowe: JAKĄ KONFITURĄ NAJCZĘŚCIEJ NADZIEWAMY PĄCZKI?

Na odpowiedzi czekamy w czwartek, 8 lutego 2018 roku, w godzinach 9.00 – 11.00, pod numerem telefonu (24) 267 67 82.

Pierwsze 10 osób, które w tym czasie dodzwoni się do nas z odpowiedzią, wygra po paczce tłustoczwartkowych pączków od Starosty Płockiego Mariusza Bieńka.

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Starostwa Powiatowego w Płocku oraz jednostek podległych.

Odbiór pączków - w czwartek, od godziny 13.00, w gabinecie Starosty Płockiego.