Podsumowanie konkursu ornitologicznego „Ptaki gatunków drapieżnych”

4 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku odbyło się podsumowanie konkursu ornitologicznego „Ptaki gatunków drapieżnych” dla laureatów szkół powiatu płockiego.

Nagrodzonych zostało 43 autorów prac z Samorządowego Przedszkola , Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bielsku, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w brudzeniu Dużym, klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Słupnie, Szkoły Filialnej w Soczewce, Szkoły Podstawowej w Starej Białej, Samorządowego Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Zągotach, Szkoły Podstawowej w Nowym Duninowie, Szkoły Podstawowej i klas gimnazjalnych w Łęgu probostwie.

Prace konkursowe zostały przygotowane pod kierunkiem 22 nauczycieli a uroczystego wręczenia nagród dokonali wspólnie Wicestarosta Iwona Sierocka, Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Spraw Społecznych Małgorzata Struzik oraz Prezes Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku Zbigniew Suchodolski.