Dzień Pracownika Socjalnego

23 listopada 2017r. w Starostwie Powiatowym w Płocku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Gospodarzami spotkania byli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka, Przewodniczący Rady Powiatu Lech Dąbrowski oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku Małgorzata Lewandowska.

Wśród zaproszonych gości obecni byli Członek Zarządu Powiatu w Płocku Stefan Jakubowski, Skarbnik Powiatu Maria Jakubowska, , Zastępca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku Rafał Barciński, Dyrektorzy Domów Pomocy Społecznej, Placówek opiekuńczo-wychowawczych, Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie  w Płocku.

Starosta Płocki, Przewodniczący Rady Powiatu oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie podziękowali pracownikom socjalnym za oddanie i trud wkładany w pracę na rzecz drugiego człowieka. Pracownicy otrzymali adresy okolicznościowe z życzeniami i wyrazami szacunku za wykonywaną pracę.